The Vampire Diaries Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze
Justin Hill Image-FB4F_4D8C8DD4
A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Justin Hill 213no94
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Legutóbbi témák
» Sablon és leírás
Justin Hill Icon_minitimeSzomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Justin Hill Icon_minitimeKedd Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Justin Hill Icon_minitimeSzer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Justin Hill Icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Justin Hill Icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Justin Hill Icon_minitimeHétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Justin Hill Icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Justin Hill Icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Justin Hill Icon_minitimeSzomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson


 

 Justin Hill

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 349
Join date : 2011. Aug. 01.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Justin Hill Empty
TémanyitásTárgy: Re: Justin Hill   Justin Hill Icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 7:13 am

ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 349
Join date : 2011. Aug. 01.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Justin Hill Empty
TémanyitásTárgy: Re: Justin Hill   Justin Hill Icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 3:23 am

Ment egy PM a javításról!
Vissza az elejére Go down
http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Justin Hill

Justin Hill


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Aug. 26.

Justin Hill Empty
TémanyitásTárgy: Justin Hill   Justin Hill Icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 2:10 am

Név: Justin Hill

Faj: Vámpír

Születési dátum: 1994-2011

Kor: 17

Nem: férfi

Foglalkozás: -

A karakter tulajdonságai: Kedves, romantikus, elszánt, hűséges, nagyképű

Kinézet: Világos barna haj, barna szem, (ki nem tudja hogy néz ki Justin Bieber?)

A karakter arca: Justin Bieber

Előtörténet:
Az én nevem Justin. Az anyám kicsi koromban árva házba küldött hogy ott rohadjak meg. Kb:. Úgy 15 évesen szöktem el. Egy kevés zsebpénzzel… Egy barátomnál laktam ezután akinek még volt pár élő rokona. Egyik reggel nem volt kedvem semmihez, a kaja csináláshoz se. Ezért elmentem a McDonald’s-ba, (amiből hála Istennek itt Los Angelesben nincs kevés) és egy szép adag sajtos-baconos croisant közben meg pillantottam egy lányt a szomszéd asztalnál… Minden nap oda jártam és szinte minden második nap láttam a lányt… Teljesen szerelmesnek éreztem magam, egy unalmasnak ígérkező napon végre megszólítottam,és kiderült hogy Selenának hívják ,meghívtam egy jeges kávéra, mert láttam hogy reggelente elég gyakran fogyasztja. Aztán többször randiztunk… végül össze jöttünk, csodás kapcsolat volt a miénk. Imádtam őt, ő pedig szeretett engem. Hihetetlen, de eltudtam volna képzelni a hátra lévő életemet, de Sel egy idő után nem jött többet a Meki-be, a telefont sem vette fel, és nem találtam otthon sem. Nagyon szomorú, és dühös voltam. Később megtudtam hogy az anyukáját meggyilkolták, minden nap imádkoztam azért hogy ő valahol békében élhessen. Ne legyen ugyanaz a sorsa, mint az édesanyjának.
----
Egy évvel később egy idegen nő a vérével itatott, és megölt. Érdekes volt. Nem volt kimondottan szép, de csúnya sem. Ében fekete haja volt, sötét szemmel, hasonlított Sel-re.
Mikor felébredtem még mindig ott volt. Azt mondta vigyázzak a kislányára, Selenára, és eltűnt.
Fájós fejjel össze zavarodottan sétáltam amikor furcsa szagot kezdtem érezni, egy illatot ami felmelegítette a szívem, egy illatot ami már úgy hiányzott, akkor éreztem ezt utoljára mikor a házukban egy szeretkezés után mélyen bele szagoltam a nyakába. Ahogy követtem az ő nyomait szembe jött velem egy út jelző tábla. Mystic Fallsban vagyok, és Selena is. Nincs már semmi ami közénk állhatna. Újra együtt leszünk. Örökre. Vagy tovább.
Már jó ideje bolyongtam mikor rám sötétedett. A fejem is egyre jobban fájt, a torkom is kapart, és a szemfogaim is sajogtak. ( Tudom Aspirin xD ( ezért Selena a hibás) ) Átmentem az erdőn, és kiértem egy tisztásra. Volt ott néhány sátor emberekkel töltve. Fogalmam se volt mi vitt rá, de megöltem őket. Mindet. Az elsőnek valahogy bekerültem az álmába is. Ijesztő, és furcsa volt.
Ezek szerint vámpír vagyok? Mármint láttam a twilight- ot... Selenával...
Miután végeztem egy kevés szimatolás után úgy ahogy voltam véresen végre ráakadtam a házra ahová a nyomai vezettek. Nem kopogtam, érzékeltem hogy alszik, így vele is kipróbáltam az előbb tanult trükköt.
Vártam, vártam hogy újra együtt lehessünk.

/ Ha ismerős az írás a második felében nagyon sokat segítettem (Selena) ezért bocsánatot kérek. /


A hozzászólást Justin Hill összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 28, 2011 4:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Justin Hill Empty
TémanyitásTárgy: Re: Justin Hill   Justin Hill Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Justin Hill
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries Szerepjáték :: Karakterek :: Vámpírok-
Ugrás: