The Vampire Diaries Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze
Sablon és leírás Image-FB4F_4D8C8DD4
A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Sablon és leírás 213no94
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Legutóbbi témák
» Sablon és leírás
Sablon és leírás Icon_minitimeSzomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Sablon és leírás Icon_minitimeKedd Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Sablon és leírás Icon_minitimeSzer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Sablon és leírás Icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Sablon és leírás Icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Sablon és leírás Icon_minitimeHétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Sablon és leírás Icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Sablon és leírás Icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Sablon és leírás Icon_minitimeSzomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson


 

 Sablon és leírás

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
bemese2001




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Nov. 10.

Sablon és leírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sablon és leírás   Sablon és leírás Icon_minitimeSzomb. Nov. 10, 2012 4:13 am

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Aphrodité Emília írta:
Név: Aphrodité Emília

Faj: vámpír

Születési dátum: 1953.márc.27 Átváltozás: 1971.oktober.8

Kor: 18 évesnek látszik

Nem: lány

Foglalkozás: dolgozik,nyomoz a családja után.

Tulajdonság: Tud napfényben járni.Imád rajzolni,főleg azt amit megálmodott. Nagyon szeret pasik körében lenni és nem szeret lemaradni a dolgok sűrűségéből.Szeret sétálni az erdőben,éjszaka háztetőn bámulni csillagokat,bírja a macskákat és a zenéket.

Kinézet:Szeret színesben,divatosan öltözködni.Vörös hajáról,barnás szeméről és kecses alakjáról felismerhető.Álatalában kiengedve van a haja és szájfényezi magát.

Előtörténet: Mystic Fallsba születtem egy jómódu,gazdag családban tesvéreim körében.8 évesen beadtak egy leányotthonba,messze az szülővárosomtól,csak azért ,hogy engedelmes,magabiztos,okos legyek.
Családom leveleket küldött szülinapomkor és karácsonkor,néha csomagot is kaptam tele ajándékkal.Mindig vártam a leveleket,mert akkor tudtam,hogy jól vannak.Egyszer-kétszer meg is látogadtak és utána nehéz volt a bucsúzás.Utáltam,hogy ilyen messze vagyok tőlük,sose voltam jó,sőt inkább rossz,hogy hazaküldjenek,de semmi jó nem sült ki belőle.

14 évesen azt a hírt kaptam a nevelőimtől,hogy családomat kirabolták és súlyos áldozatul estek a betörök miatt.
Akkor nem engedtek el a temetésükre sem,rabszolgaként tartottak,takarítanom kellett,piacra járni eladni dolgokat és a padlásra küldtek fel aludni a giccses szobám helyett.Naphosszakat sírtam az "ágyamon" mert az is csak egy szivacs volt.Sohasem lakmározhattam be semmilyen éltelből.Éhes voltam.Koplaltam.
Végül egy szökést terveztem egy téli éjszakán.Rossz ötlet volt,nagyon és hideg.

A kis ruha,ami rajtam volt,nem sokat védett a hidegtől.Este,amikor már csak a részegek járkáltak,el kellett bújnom a sikátorokba.Amikor elbujtam,egy ijesztő horrkantás hallottam a hátam mögött,hátranéztem és egy férfi volt olyan 40 év körüli.Megkérdezte ki vagyok és mit keresek itt.Elmondtam neki a kis mesémet és befogadott cserébe ha segítek neki a ház fenntartásában,ami mellesleg káprázatos volt és egyben borzasztó is.Fekete,nyirkos és óriási.Nem törödtem mi vár rám,csak a melegre és a kajára tudtam gondolni.

4 évig a gondomat viselte,ruhákat vett nekem,eltartott.Én meg takarítottam és hallgattam rögös kis útjait.Melengető érzés volt,mintha nem is sejthettem volna mi fog történni.Egy napon,amikor már mentem volna el,kérlelt,hogy ne tegyem,de tudnom kellett kik gyilkolták meg a családomat.Én mondtam,mennem kell és ő nem értette meg.Belémszeretett és velem akart maradni.Akkor kifutottam a házból,hiába,mert utolért és előttem állt.Megdermedtem.Vigyorgot és hirtelen megnőttek a szemfogai.Azt mondta,hogy az ővé vagyok és abban a pillanatban a torkomra tapasztotta a száját,belémharapva,szívva a véremet.Nagyon fájdalmas volt az átváltozás.

Ott ébredtem nála és pont szakadt az eső és villámlott.Éreztem,hideg a bőröm,sápadt lettem és nem éreztem a szívem dobogását.Az ablak elé álltam,nézve a fekete felhőket,sírva,tudva,hogy mi lett belőlem...vámpír...kiugrottam az ablakon és elfutottam.Kerestem egy boszorkányt és megkérdtem rá,hogy szorjon rám olyan varázslatott,amitől napfényben tudok járni.Segített,hiszen tudta ha nem teszi,rosszat is tehetek ellene.

Mystic Fallsba kötöttem ki,minden erőmmel a házam visszaszerzését probálgattam,de nem vállt valóra a terv.Helyette beköltöztem egy közeli házba és még ma is nyomozok utána,kik a gyilkosok...ott új életet kezdtem,iskolába kezdtem járni és munkahelyet is szereztem.Az újabb kor csak ezután érkezett el és tudtam,nem csak én vagyok ott vámpír.Tudom,hogy vannak farkasok és boszorkányok.Kerestem egy boszorkányt és megkérdtem rá,hogy szorjon rám olyan varázslatott,amitől napfényben tudok járni.Segített,hiszen tudta ha nem teszi,rosszat is tehetek ellene.

Egy pár vámpír ismerösöm szerint,voltak ott fosztogatok és lehet azok ölték meg a családomat.De ilyen már nincs is.Már csak vérszívás van...

Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2011. Mar. 23.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Sablon és leírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sablon és leírás   Sablon és leírás Icon_minitimeVas. Szept. 11, 2011 12:48 am

Kedves Emília rossz helyre illesztetted be az előtörténeted! Az elfogadásra váró karakterlapoknál nyiss egy topicot a neveddel és oda illeszd be a karilapod. Ha ezt megtetted, akkor javítom Smile
Vissza az elejére Go down
Aphrodité Emília

Aphrodité Emília


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Sep. 06.
Age : 31
Tartózkodási hely : városban :P

Sablon és leírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sablon és leírás   Sablon és leírás Icon_minitimePént. Szept. 09, 2011 4:30 am

Név: Aphrodité Emília

Faj: vámpír

Születési dátum: 1953.márc.27 Átváltozás: 1971.oktober.8

Kor: 18 évesnek látszik

Nem: lány

Foglalkozás: dolgozik,nyomoz a családja után.

Tulajdonság: Tud napfényben járni.Imád rajzolni,főleg azt amit megálmodott. Nagyon szeret pasik körében lenni és nem szeret lemaradni a dolgok sűrűségéből.Szeret sétálni az erdőben,éjszaka háztetőn bámulni csillagokat,bírja a macskákat és a zenéket.

Kinézet:Szeret színesben,divatosan öltözködni.Vörös hajáról,barnás szeméről és kecses alakjáról felismerhető.Álatalában kiengedve van a haja és szájfényezi magát.

Előtörténet: Mystic Fallsba születtem egy jómódu,gazdag családban tesvéreim körében.8 évesen beadtak egy leányotthonba,messze az szülővárosomtól,csak azért ,hogy engedelmes,magabiztos,okos legyek.
Családom leveleket küldött szülinapomkor és karácsonkor,néha csomagot is kaptam tele ajándékkal.Mindig vártam a leveleket,mert akkor tudtam,hogy jól vannak.Egyszer-kétszer meg is látogadtak és utána nehéz volt a bucsúzás.Utáltam,hogy ilyen messze vagyok tőlük,sose voltam jó,sőt inkább rossz,hogy hazaküldjenek,de semmi jó nem sült ki belőle.

14 évesen azt a hírt kaptam a nevelőimtől,hogy családomat kirabolták és súlyos áldozatul estek a betörök miatt.
Akkor nem engedtek el a temetésükre sem,rabszolgaként tartottak,takarítanom kellett,piacra járni eladni dolgokat és a padlásra küldtek fel aludni a giccses szobám helyett.Naphosszakat sírtam az "ágyamon" mert az is csak egy szivacs volt.Sohasem lakmározhattam be semmilyen éltelből.Éhes voltam.Koplaltam.
Végül egy szökést terveztem egy téli éjszakán.Rossz ötlet volt,nagyon és hideg.

A kis ruha,ami rajtam volt,nem sokat védett a hidegtől.Este,amikor már csak a részegek járkáltak,el kellett bújnom a sikátorokba.Amikor elbujtam,egy ijesztő horrkantás hallottam a hátam mögött,hátranéztem és egy férfi volt olyan 40 év körüli.Megkérdezte ki vagyok és mit keresek itt.Elmondtam neki a kis mesémet és befogadott cserébe ha segítek neki a ház fenntartásában,ami mellesleg káprázatos volt és egyben borzasztó is.Fekete,nyirkos és óriási.Nem törödtem mi vár rám,csak a melegre és a kajára tudtam gondolni.

4 évig a gondomat viselte,ruhákat vett nekem,eltartott.Én meg takarítottam és hallgattam rögös kis útjait.Melengető érzés volt,mintha nem is sejthettem volna mi fog történni.Egy napon,amikor már mentem volna el,kérlelt,hogy ne tegyem,de tudnom kellett kik gyilkolták meg a családomat.Én mondtam,mennem kell és ő nem értette meg.Belémszeretett és velem akart maradni.Akkor kifutottam a házból,hiába,mert utolért és előttem állt.Megdermedtem.Vigyorgot és hirtelen megnőttek a szemfogai.Azt mondta,hogy az ővé vagyok és abban a pillanatban a torkomra tapasztotta a száját,belémharapva,szívva a véremet.Nagyon fájdalmas volt az átváltozás.

Ott ébredtem nála és pont szakadt az eső és villámlott.Éreztem,hideg a bőröm,sápadt lettem és nem éreztem a szívem dobogását.Az ablak elé álltam,nézve a fekete felhőket,sírva,tudva,hogy mi lett belőlem...vámpír...kiugrottam az ablakon és elfutottam.Kerestem egy boszorkányt és megkérdtem rá,hogy szorjon rám olyan varázslatott,amitől napfényben tudok járni.Segített,hiszen tudta ha nem teszi,rosszat is tehetek ellene.

Mystic Fallsba kötöttem ki,minden erőmmel a házam visszaszerzését probálgattam,de nem vállt valóra a terv.Helyette beköltöztem egy közeli házba és még ma is nyomozok utána,kik a gyilkosok...ott új életet kezdtem,iskolába kezdtem járni és munkahelyet is szereztem.Az újabb kor csak ezután érkezett el és tudtam,nem csak én vagyok ott vámpír.Tudom,hogy vannak farkasok és boszorkányok.Kerestem egy boszorkányt és megkérdtem rá,hogy szorjon rám olyan varázslatott,amitől napfényben tudok járni.Segített,hiszen tudta ha nem teszi,rosszat is tehetek ellene.

Egy pár vámpír ismerösöm szerint,voltak ott fosztogatok és lehet azok ölték meg a családomat.De ilyen már nincs is.Már csak vérszívás van...

Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 139
Join date : 2011. Mar. 05.

Sablon és leírás Empty
TémanyitásTárgy: Sablon és leírás   Sablon és leírás Icon_minitimeSzomb. Márc. 05, 2011 3:59 am

Karakterlap sablon, leírással együtt


Név: Ide a karaktered teljes nevét kérjük
Faj: Írd le, a szerepjáték fajai közül, melyikhez tartozik a karaktered
Születési dátum(vámpíroknál két dátumot kérek, a rendes születési dátumot és a vámpírrá válás dátumát):
Kor (vámpíroknál arra vagyunk kíváncsiak, mennyinek néz ki)
Nem:A karaktered nemét írd ide
Foglalkozás:
A karakter tulajdonságai(Pár mondatban jellemezd a karaktered. Mi az amit szeret, mi az, amit nem, mik az alapvető tulajdonságai)
Kinézet: Pár sort írj arról, hogyan néz ki a karakter, milyen magas, milyen színű a haja, a szeme, hogyan öltözködik stb.
A karakter arca(a személy neve, akit a karaktered avatarjának választottál, illetve min. egy képet illesz be róla!):

Előtörténet: (ide egy minimum 10 soros történetet várunk. Persze, annyit írsz, amennyit csak akarsz, engedd szabadon a fantáziádat! Boszorkányoknál kilehet hangsúlyozni a pillanatot, amikor megtudta, hogy boszorka, hogy hogyan reagált rá, vámpíroknál az átváltozás körülményei, vérfarkasoknál szintén. Szóval, írásra fel!)


Az alábbi kis ablakból másold ki valamilyen szövegszerkesztőbe a sablont és értelemszerűen töltsd ki! Ha kitöltötted a Karakterlapot, nyiss egy topicot az 'Elfogadásra váró Karakterlapok' fórumban a neveddel és illeszd be, majd várj addig, amíg az adminisztrátor, vagy egy moderátor elolvassa, elfogadja, esetleg felhívja a figyelmed a hibáidra!

Kód:
[b]Név:[/b]
[b]Faj:[/b]
[b]Születési dátum:[/b]
[b]Kor:[/b]
[b]Nem:[/b]
[b]Foglalkozás:[/b]
[b]A karakter tulajdonságai:[/b]
[b]Kinézet:[/b]
[b]A karakter arca[/b]:

[b]Előtörténet:[/b] 
Vissza az elejére Go down
https://diariesonlinerpg.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Sablon és leírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sablon és leírás   Sablon és leírás Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sablon és leírás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mellékkarakterlap sablon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries Szerepjáték :: Karakteralkotás :: Karakteralkotás-
Ugrás: